درخواست تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 15
تاریخ عضویت: شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ

درخواست تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی

پست توسط ponehmajidi »

چرا تعمیر ماشین لباسشویی را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟
ما در آریابهکار برای هر یک از خدماتی که در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی به شما ارائه می دهیم، ارزش قائل هستیم چرا که تمامی این خدمات و تعمیرات ناشی از ۳۰ سال سابقه تخصصی در این زمینه انجام می شوند؛ با این وجود اولین دلیلی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و مجرب ترین و با اصالت ترین مراکز تعمیراتی مجهز در استان تهران می باشد که شما عزیزان می توانید ۰ تا ۱۰۰ تعمیر ماشین لباسشویی خود را به مرکز تخصص آریابهکار بسپارید و همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

همچنین یکی دیگر دلایلی که می توانیم به آن استناد کنیم این است که تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را به همراه ۹۰ روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار در خصوص رضایت شما عزیزان انجام می دهیم و اگر در این بازه زمانی مشکلی در قسمت تعمیر شده برای دستگاه شما رخ داد، می توانید به‌صورت رایگان و صرفا با استفاده از کارت گارانتی تمام این مسائل را برطرف کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی در آریابهکار
روش های مختلفی برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است که به وسیله این روش ها می توانید مناسب ترین روش ممکن را براساس نیاز خود تعیین کنید و درخواست خود را در آریابهکار ثبت نمایید. برای ثبت درخواست تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی در آریابهکار می توانید در ابتدا تصویر یا ویدیو سی ثانیه ای از مشکل دستگاه ثبت کنید و برای تکنسین های مجرب ما در تلگرام و واتساپ شماره ۰۹۱۹۰۱۱۱۲۱۴ ارسال کنید تا بررسی ابتدایی صورت گیرد و راهکارهای ممکن نیز به شما اعلام شوند؛ شاد مشکل بقدری ساده باشد که بدون نیاز به تکنسین بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

همچنین برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی در محل، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی در بازه زمانی مشخص و تعیین شده به محل سکونت شما اعزام شود و تمامی مشکلات دستگاه شما را برطرف کند.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی
برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و یافتن آدرس و شماره تلفن، می توانید به کارت گارانتی ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید؛ اگر ماشین لباسشویی را از یک مرکز مجاز و معتبر خریداری کرده اید، به شما تعلق خواهد گرفت که نشان دهنده اصالت و واردات قانونی دستگاه می باشد که اگر دستگاه شما در طی یک بازه زمانی به هر دلیلی خراب شود می توانید به این نمایندگی مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی خود استفاده کنید تا دستگاه به‌صورت رایگان تعمیر و تحویل شما داده شود.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

از این رو پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توصیه می کنیم از میزان اعتبار کارت گارانتی دستگاه مطمئن شوید و سپس مراجعه کنید. همچنین اگر کارت گارانتی شما اعتبار بخصوصی ندارد، می توانید با مرکز تخصصی آریابهکار تماس بگیرید تا تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شما به‌صورت تخصصی صورت گیرد و برای همیشه رفع شود و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. برای برقراری ارتباط با شعب تعمیراتی آریابهکار می توانید از طریق شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ اقدام نمایید.

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی
نچرخیدن مخزن لباسشویی
روشن نشدن ماشین لباسشویی
نشتی آب
لرزش زیاد لباسشویی
تخلیه نشدن کامل آب
بجا ماندن لک مواد شوینده بر روی لباس ها
۱. نچرخیدن ماشین لباسشویی
نچرخیدن ماشین لباسشویی
این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد، مانند:

پاره شدن تسمه درایو
معیوب بودن تایمر
اشکال در سوییچ
اشکال در قطعات چرخاننده
اشکال در پیستون
و دلایل دیگری که در زمان تعمیر لباسشویی مشخص خواهند شد.
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”