علائم خرابی بخار شوی گوسونیک

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 15
تاریخ عضویت: شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ

علائم خرابی بخار شوی گوسونیک

پست توسط ponehmajidi »

تعمیر تخصصی بخارشوی گوسونیکسیستم عملکردی بخارشوی گوسونیک از یک ساختار تقریبا متفاوتی به نسب سایر همنوعان خود در سایر برند های نامدار، برخوردار است. این موضوع سبب شده است که هر واحد و مرکزی نتواند به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت نماید و تنها به عنوان تعمیرکاران عادی شناخته شوند.
تعمیر تخصصی بخارشوی گوسونیک دارای شرایطی می باشد که برای رسیدن به نتیجه نهایی باید به صورت دقیق اجرا شوند تا سلامت کلی دستگاه به صورت کامل بازگردانده شود.
اولین شرط در تعمیرات تخصصی این دستگاه، استفاده از تعمیرکاران متخصص می باشد. این دسته از تعمیرکاران به دلیل برخورداری از سابقه کار طولانی مدت و دانش بالا در حوزه تعمیرات، با تمامی بخش های داخلی بخارشوی گوسونیک آشنا می باشند و با مشاهده علائم ظاهری دستگاه به خوبی می توانند قطعه آسیب دیده را تشخیص دهند و اقدامات لازم جهت برطرف سازی آن را در پیش بگیرند.
شرایط دیگری که در تعمیرات تخصصی بخارشوی گوسونیک وجود دارد، استفاده از ابزار های دقیق و کاملا تخصصی می باشد. این ابزار ها به تعمیرکار کمک می کنند تا یک چکاپ دقیق از بخارشوی بگیرد تا علاوه بر بخش آسیب دیده، احتمال خرابی در سایر بخش های دستگاه را تشخیص دهید. این موضوع سبب می شود تا یک پیشگیری جامع صورت پذیرد و هزینه های تعمیرات در آینده به شدت پایین آید.
نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیکدر زمینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک مراکز و نمایندگی های متعددی احداث شده است که تنها برخی از آنها در حوزه کاری خود دارای بورد تخصصی می باشند و سایر مراکر تنها با طی کردن برخی از دوره ها، پای در این حوزه گذاشته اند.
نمایندگی های تخصصی تعمیرات بخارشوی گوسونیک از قابلیت های کاملا متفاوتی به نسبت سایر واحد های فعال، برخوردار می باشند که مهمترین قابلیت های آنها به شرح زیر می باشد:
 • استفاده از تکنسین تعمیرات متخصص
 • پشتیبانی از کاربران
 • ارائه خدمات نوین
 • تضمین تمامی اقدامات صورت گرفته
آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیر بخارشوی گوسونیک، از بهترین و ارزشمندترین قابلیت های کاربری برخوردار است. این نمایندگی از یک چتر پشتیبانی بسیار قدرتمند برخوردار است و تمامی مناطق و محله های استان تهران را در خدمات رسانی می کند.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد نمایندگی تعمیر بخارشوی گوسونیک آریابهکار، ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی به محل تعیین شده می باشد. این مورد سبب می شود تا از اتلاف زمان به شدت جلوگیری شود و کیفیت خدمات رسانی به متقاضیان افزایش یابد.
دیگر موردی که در این نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک وجود دارد، استفاده از تمامی ابزار های تخصصی تعمیرات می باشد. زمانی که از ابزار های تخصصی عیب یابی استفاده شود، عیب ها و نواقص ایجاد شده در دستگاه به صورت دقیق تشخیص داده می شود و در همان لحظه اقدامات لازم برای برطرف سازی /آن صورت می گیرد.
تعمیر بخارشوی گاسونیک در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار با ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد تا یک آرامش خاطر برای مخاطبان ایجاد شود. کاربران می توانند تا مدت زمان ۳ ماه از گارانتی بی قید و شرط آریابهکار استفاده نمایید و در صورت بروز مشکل در همان بخش تعمیر یافته، به صورت کاملا رایگان اقدام به برطرف آن نمایند.
علائم خرابی بخار شوی گوسونیک 
 1. تمیز نکردن
 2. روشن نشدن
 3. کم شدن مکش دستگاه
 4. بخار نکردن بخارشوی
۱. تمیز نکردننشتی در مخزن، کثیف بودن نازل ها و … باعث بروز این مشکل می شود.
اگر با این مشکل رو به رو شدید، باید دستگاه را به یک تعمیرکار متخصص نشان دهید.
۲. روشن نشدنروشن نشدن بخارشوی می تواند به دلایل زیر باشد:
 • اشکال در برق دستگاه
 • مسدود شدن بخارشوی از املاح آب
 • خراب شدن دکمه روشن و خاموش
۳. کم شدن مکش دستگاهیکی دیگر از مشکلات رایج برای دستگاه‌ های بخارشوی کم شدن قدرت مکش آن ها است که می تواند به دلیل پر بودن نازل‌ ها و یا خالی بودن مخزن آب و یا به دلایل دیگر باشد و باید برای تعمیر آن به یک تعمیرگاه درجه یک مراجعه کنید.
۴. بخار نکردن بخارشوییکی از رایج‌ ترین و متداول‌ ترین اشکالاتی که برای هر بخارشویی ممکن است پیش بیاید بخار نکردن دستگاه است.
این مشکل ممکن است به دلایل زیر رخ دهد:
 1. شل بودن کلاهک در زیر مخزن بخارشوی
 2. مسدود شدن فیلتر
 3. خالی بودن مخزن آب
 4. باز بودن درب مخزن بخارشوی
 5. و …
مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از بخار شوی گوسونیک
 1. محفظه بخارشوی را در حالت خاموش پر کنید.
 2. پس از این که چراغ دستگاه سبز شد، شروع به استفاده کنید.
 3. از آب جوشیده سرد شده برای پر کردن مخزن استفاده کنید.
 4. پس از اتمام کار، آب درون محفظه را خالی کنید.
 5. برای استفاده بر روی فرش، حتما از حوله و یا دستمال مخصوص بر روی برس استفاده کنید.
آریابهکار تعمیرگاه تخصصی تعمیر بخار شوی گوسونیک در تهران تیم ماهر و متخصص آریابهکار متشکل از بهترین سرویس کاران و تعمیرکنندگان است که توانسته است با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا در زمینه تعمیرات، خدماتی عالی را برای مشتریان فراهم آورد.
از مهم ترین خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر بخارشوی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 1. تعویض دکمه پاور و شیر فشار
 2. ارائه ضمانت نامه ۹۰ روزه معتبر
 3. تعویض بدنه، چرخ های شکسته و …
 4. سرویس پمپ آب بخارشوی
 5. جرم گیری و یا تعویض بویلر
 6. تعویض و یا جرم گیری شیر برقی دستگاه
 7. تعویض خرطومی، شلنگ و کلیه قطعات معیوب با نمونه اصل
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”