مقاله ای کوتاه درباره ی هدایای تبلیغاتی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۳:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 423 بار
تماس:

مقاله ای کوتاه درباره ی هدایای تبلیغاتی

پست توسط novinmarketing »

هدیه تبلیغاتی می‌تواند از یک نایلون تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ساعت‌ها و حتی خودرو. بهترین هدیه تبیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. محل تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه داشته باشد . مثلا حتی یک خودکار کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد.

در زمینه هدایای تبلیغاتی میتوان به زیر گروه های بسیاری اشاره کرد از جمله : ست تبلیغاتی، انواع جاکلیدی : جاکلیدی فلزی – جاکلیدی چوبی و …. جاکارتی , ساعت رومیزی , ساعت دیواری , خودکار , تقویم , ابزار , اینترنت , موس پد , ارگانایزر , کلاه , تی شرت , لیوان یا ماگ نیز از دیگر هدایای تبلیغاتی بشمار میروند

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است.

شبانه روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود.
برخی راهکارهای تبلیغات اینترنتی

ارسال نامه الکترونیکی
ایجاد کلوب مشتریان
درج آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه های اینترنتی استفاده از دامنه های مفید نمونه دامین
ایجاد نمایشگاه الکترونیکی
راه اندازی فروشگاه الکترونیکی


منبع : [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 14
تاریخ عضویت: شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ

Re: مقاله ای کوتاه درباره ی هدایای تبلیغاتی

پست توسط mahshad691 »

یکی از مهم ترین اقداماتی که هر کسب و کاری باید انجام دهد ارائه هدایای تبلیغاتی به مخاطبان و مشتریانش هست. ارائه به موقع و اجرای کمپین های تبلیغاتی در ارائه موثر هدایای تبلیغاتی به مشتریان تاثیر به سزایی دارد. برای شرکت ما انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر بهترین گزینه بود. از لحاظ جامع بودن ودقیقا فارسی و ایرانیزه شدنش.
New Member
پست: 5
تاریخ عضویت: دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ

Re: مقاله ای کوتاه درباره ی هدایای تبلیغاتی

پست توسط mahshad69 »

هدایای تبلیغاتی و استفاده از نرم افزارثبت اطلاعات مشتریان پارس ویتایگر هر دو ابزار مهم در بازاریابی هستند. استفاده هم زمان از این ابزار ها می تواند به طور  قابل توجهی بر رشد یه کسب و کار تاثیر بگذارد.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”