گفتگوی روزنامه هفت صبح با نوید فرید بنیانگذار مدلینگ

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با انجمن هنرهاي نمايشي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 16
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۷:۰۴ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

گفتگوی روزنامه هفت صبح با نوید فرید بنیانگذار مدلینگ

پست توسط yaghoobian »

[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
  [External Link Removed for Guests]     [HIGHLIGHT=#f2f2f2][External Link Removed for Guests]  
 [FONT=Tahoma, sans-serif][HIGHLIGHT=#f2f2f2]    
 [FONT=Tahoma, sans-serif][HIGHLIGHT=#f2f2f2]در چند سال اخیر موسسات زیادی تاسیس شده اند که اقدام به برگزاری کلاس های مدلینگ می کنند اما فعالیت آنها عمدتا زیرزمینی بود. در دولت قبلی اما با تغییر نگاه ها به پدیده مد و تاسیس بنیاد ملی مد و لباس، فعالیت های رسمی در این زمینه هم قوت گرفته است. در همین رابطه «نوید فرید» مدیر یکی از آموزشگاه های مدلینگ به هفت صبح می گوید: «از دولت قبلی نگاه ها به پدیده مد و لباس عوض شد و جشنواره ها و نمایشگاه هایی هم در رابطه با حوزه مد و پوشاک و نمایش های زنده ویژه خانم ها و آقایان برگزار شد. در دولت جدید هم این روند ادامه پیدا کرده و قرار است اجراهای زنده نیز برگزار شود.

ما در آموزشگاهمان دو دوره سه ماهه برگزار می کنیم که یک دوره آموزش نمایش و اجرای زنده و دیگری دوره های عکاسی برای مدلینگ است. هزینه هر دوره هم 300 هزار تومان است. نکته مهم آن است که در نمایشگاه مد و لباسی که در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد، ما به صورت قانونی وارد شدیم و ژورنال های مختلف شرکت ها را تهیه کردیم و با وزارت ارشاد همکاری خوبی داشتیم. ما در کشور تولیدکننده های زیادی در زمینه شال، کیف، روسری، کفش و ... داریم که می توانند ژورنال های متناسب با فرهنگ و عرف اسلامی کشور تولید کنند.  
 
 [FONT=Tahoma, sans-serif][HIGHLIGHT=#f2f2f2]
اتفاقی که در چند سال اخیر هم رخ داده و در نمایشگاه و جشنواره های برگزار شده در کشور ژورنال های زیادی مطابق با فرهنگ کشور تهیه شده است. همچنین تا به حال چندین اجراهای زنده لباس ویژه خانم ها با اخذ مجوزهای لازم در مکان هایی مانند تالار وحدت برگزار شده و قرار است این روند ادامه پیدا کند. بنابراین می توان مدلینگ و آموزش های آن را به راحتی در مسیری حرکت داد که عرف و فرهنگ کشور نیزکاملا حفظ شود.»  
 
   [HIGHLIGHT=#f2f2f2]
  [HIGHLIGHT=#f2f2f2]
 

[HIGHLIGHT=#f2f2f2]فرید  
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]روزنامه هفت  
[External Link Removed for Guests]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2] 
 [FONT=Tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#f2f2f2]گفتگوی روزنامه هفت صبح نوید فرید موسس اولین آکادمی مدلینگ در    تصویر
 [FONT=Tahoma, Arial][HIGHLIGHT=#f2f2f2]گفتگوی روزنامه هفت صبح نوید فرید موسس اولین آکادمی مدلینگ در    
[FONT=Tahoma, Arial]
 


   
New Member
پست: 16
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۷:۰۴ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

گفتگوی دومين روزنامه پرفروش جهان (آساهی شیمبون) با نوید فرید

پست توسط yaghoobian »

مصاحبه روزنامه آساهی شیمبون با نوید فرید
مصاحبه دومين روزنامه پرفروش دنيا با آقاي مد ايران


تصویربه عنوان یک علاقه مند به صنعت مد و پوشاک همیشه اخبار مرتبط با این موضوع را در میان دیگر اخبار این روزهای دنیا پیگیری میکنم. با وجود قدمت و سابقه ی ایران در این صنعت هرگز خبری از حضور جدی ایرانیان در این زمینه به گوشم نرسیده بود.ولی چند وقتی است که شنیده شدن خبر موفقیت یک ایرانی و ذکر نام او در صنعت مد و پوشاک در میان اخبار و در نشریات معتبر جهانی خبری بسیار خوشحال کننده برای من به عنوان یک ایرانی علاقه مند به این زمینه است. نام نوید فرید را به عنوان بنیانگذار اولین آژانس مدلینگ ایرانی شنیده بودم ولی مصاحبه ی روزنامه ها و مجلات معتبری چون آساهی شیمبون که دومین روزنامه ی پرفروش دنیاست با او اتفاق خوشایندیست که مسلما ما را به حضور جهانی در پر اهمیت ترین صنعت این روزهای دنیا نزدیک خواهد کرد. . نوید فرید علاوه بر تاسیس اولین آژانس مدلینگ در ایران نخستین ایرانیست که در چند کشور دیگر نمایش های زنده ی لباس ایرانی را برگزار کرده است که این اتفاق گامی بزرگ در زمینه ی پیشرفت صنعت مد و پوشاک کشورمان می باشد.به عنوان یک ایرانی از شنیدن خبر موفقیت این هم وطن در عرصه ی جهانی احساس غرور کردم و تلاشهای موثر او در این زمینه را ارج می نهم و برای آقای مد ایران و تمامی افرادی که نام کشورم را در هر زمینه ای از علم و ورزش گرفته تا هنر و سینما به گوش جهانیان میرسانند آرزوی موفقیت میکنم.
ارسال پست

بازگشت به “هنرهاي نمايشي”