۴ نکته مهم در کلش رویال

در اين بخش مي‌توانيد درباره بازيهاي آندرويد تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار
تماس:

۴ نکته مهم در کلش رویال

پست توسط alihosseyn »

1.همیشه از زمین خود , حمله را آغاز کنید.

خیلی از کاربران تازه وارد به محض این که اکسیر مورد نیاز را در بازی جمع می کنند , نیروی خود را روی جلوی رودخانه میانه ی زمین پیاده می کنند تا هرچه سریع تر ساختمان های حریف را تخریب کنند. باید گفت این کار کاملا اشتباه می باشد .

فرض کنید حریف شما یک Baby Dragon روی زمین بیاندازد تا به سمت شما بیاید , شما باید صبر کنید تا Baby Dragon از روی پل رد شود , سپس نیرو مدافع خود را روی زمین بیاندازید تا دفاع کند , در این حالت Archer Tower شما نیز به نیروی حریف حمله می کند و سریع تر از بین می رود.

نکته اصلی این هست که نیروی شما زنده می ماند و وارد زمین حریف می شود , در این صورت حریف برای دفاع در برابر شما باید اکسیر خرج کند و یک نیرو روی زمین بیاورد , در نتیجه شما می توانید اکسیر جمع کنید و از حریف خود جلوتر باشید.

2. بعضی اوقات ایرادی ندارد که ساختمان های شما کمی Damage بخورند.

هیچ کسی دوست ندارد ساختمان هایش در بازی آسیب ببینند , اما گاهی اوقات شما در حالت حمله هستید و چند نیرو ناچیز به سمت Archer Tower شما حمله می کنند , در این حالت پیشنهاد می کنیم که اگر فکر می کنید با چند ضربه می توانید ساختمان حریف را تخریب کنید به کار خود ادامه دهید و بگذارید Archer Tower خودش از پس کار بربیاید. ^_^

3. هوشمندانه اکسیر ذخیره کنید.

این تاکتیک در هر لولی که باشید به کار می آید , شما در بازی باید سعی کنید با کمترین اکسیر ممکن نیرو های مقابل را از بین ببرید و سعی کنید برای حمله اکسیر بیشتری داشته باشید. برای مثال :

می توانید با یک کارت Arrow که 3 اکسیر لازم دارد Minion Horde را که 5 اکسیر لازم دارد از بین ببرید , در نتیجه 2 اکسیر اضافه دارید.

می توانید با یک کارت Skeleton که 1 اکسیر لازم دارد Mini P.E.K.K.A را که 4 اکسیر لازم دارد را از بین ببرید , در نتیجه 3 اکسیر اضافه دارید.

می توانید با یک کارت Connon که 3 اکسیر لازم دارد Hog Rider را که 4 اکسری لازم دارد را از بین ببرید , در نتیجه 1 اکسیر اضافه دارید.

بعد از چند دفاع خود شما اکسیر لازم برای یک حمله پر تعداد را خواهید داشت , اما حریف شما اکسیری ندارد که بتواند نیرو بسازد . ^_^

4. از اشتباهات خود درس بگیرید.

بسیاری از کاربران جدید , هیچوقت replay اتک های خود را نگاه نمی کنند و مدام شکست می خورند . اگر یک ترکیب خوب در بازی دارید اما پی در پی شکست می خورید مشکل از ترکیب نیست , مشکل از شماست , یا اگر لول 5 هستید و از یک بازیکن لول 3 می بازید مشکل از شماست.

سعی کنید نه تنها replay اتک های خودتون رو ببنید , بلکه replay اتک های دوستانتون در کلن رو هم مشاهده کنید تا به اشتباهات بهتر پی ببرید.
ارسال پست

بازگشت به “Android Games”