صفحه 1 از 1

استارتاپ ها چطور می تونن به گردشگری کمک کنند؟

ارسال شده: سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۳۱ ق.ظ
توسط hamta-tk
میدونستین که از طریق راه ندازی یه استارتاپ که در زمینه گردشگری و کلا این حوزه فعالیت داشته باشه، می تونه کمک زیادی به گردشگری بکنه؟
 من تو یکی از مقاله های[External Link Removed for Guests] که یه شتابدهنده  برای استارتاپ ها هست، دیدم که نوشته بود مثلا با اندازی یه سایت اینترنتی در درمورد گردشگری باشه و یه سری خدمات مسافری و گردشگری رو هم  ارائه بده،خیلی می تونه متاثر باشه!

Re: استارتاپ ها چطور می تونن به گردشگری کمک کنند؟

ارسال شده: سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
توسط ana1400
کانکس دفتری شایان<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->کانکس اداری

 
کف کانکس‌های دفتری شایان بسیار محکم و مقاوم است و شاسی آن نیز از تیرآهن دور کلاف نمره 16 ساخته شده و در وسط شاسی آن نیز تیرآهن‌هایی به کلاف دور آن متصل می‌شوند که لرزه کف کانکس را بگیرند و مقاومت آن را در برابر ضربه افزایش دهند. کف کانکس اداری شایان از تخته ضدآب ساخته شده و جنس آن بنا بر سلیقه شما می‌تواند سرامیک یا پارکت باشد.
این کانکس کاربردی دارای فضاهای اضافی مانند سرویس بهداشتی، آبدارخانه، اتاق تایپ و تکثیر و غیره است که تمامی این قابلیت‌ها در کنار یکدیگر یک اتاق اداری شیک و مرتب را برای شما فراهم می‌کنند. کانکس‌های اداری شایان دارای دو نوع کانکس اداری لوکس و کانکس اداری ساده است که با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. کانکس اداری لوکس همانطور که از نام آن پیداست، یک کانس اداری شیک است که مصالح مورد استفاده در بدنه داخلی و خارجی آن بسیار مرغوب بوده و ظاهری مجلل دارد.