ناوهای هواپیمابر روسی از طریق فضا پشتیبانی می شوند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ناوهاي هواپيمابر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶, ۶:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14954 بار

ناوهای هواپیمابر روسی از طریق فضا پشتیبانی می شوند

پست توسط Shahryar »

  هواپیمابر روسی از طریق فضا پشتیبانی می  

 تصویر 

دریاسالار ولادیمیر ویسوتسکی فرمانده نیروی دریایی روسیه به «ریا نووستی» اطلاع داد که پنج-شش گروه ناوهای هواپیمابر در آینده برای ناوگان های شمالی و اقیانوس آرام ساخته خواهد شد.

وی گفت: همه چیز باید به طور سیستم دار عمل کند از جمله ناوهای هواپیمابر. به همین خاطر ما آنها را سیستم ناوهای هواپیمابر نامگذاری کردیم که در ناوگان های شمالی و اقیانوس آرام نیروی دریایی روسیه مستقر خواهند شد. احداث این سیستم ها قرار است که بعد از سال 2012 آغاز شوند.

وی توضیح داد که سیستم ناوهای هواپیمابر چه تفاوتی با گروه های ناوهواپیمابر کنونی دارند.

وی گفت: اولا آنها به طور تنگاتنگ با گروه ماهواره های فضایی ارتباط دارند. به غیر از این سیستم ناوهای هواپیمابر با نیروی هوایی و پدافند هوایی نیز همکاری نزدیکی خواهند داشت. به گفته ویسوتسکی در حال حاضر امور تحقیقاتی-علمی اولین ناوهواپیمابر انجام می شود و سپس مرحله سازه- تجربی آن آغاز خواهد شد.

در حال حاضر نیروی دریایی روسیه از یک ناوهواپیما بر (آدمیرال کوزنیتسوف) بهره برداری می کند که در ناوگان شمال نیروی دریایی روسیه مستقر شده است.

این ناو در سال 1985 ساخته شده و بر روی آن بیش از 50 هواپیما و هلی کوپتر مستقر شده است. وزن - 55 هزار تن، سوخت برای پیمودن هشت هزار مایل کفایت می کند، خدمه این ناوهواپیمابر 1500 نفر بوده که 650 نفر آنها را خدمه نیروی هوایی آن تشکیل می دهد. سرعت این ناوهواپیمابر 29 گره دریایی است.

نووستی
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..
ارسال پست

بازگشت به “ناوهاي هواپيمابر”