×××سوپرایز ویژه: تم کاملا تخصصی و زیبای مرکز انجمن های تخصصی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليپ‌هاي صوتي و تصويري و ديگر سرگرمي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

×××سوپرایز ویژه: تم کاملا تخصصی و زیبای مرکز انجمن های تخصصی

پست توسط CentralWeb »

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

همانطور که قبلا به جناب آقا مهدی عزیز مدیر اسیت قول یه سوپرایز ویژه داده بودم الان موقش هست!!!تصویر

بالاخره این تم رو بعنوان یکی از اولین تم های کاملا تخصصی که میتونه با تم سازان معروف دنیا رقابت کنم رو به
همه ارائه کردم!!!تصویر

این تم رو برای گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم ساختم که امروزها طرفداران این گوشی و مخاطبان و استفاده کنندگان اون
هم کم نیستند...
این تم برای گوشی های FP1 و FP2 مشترک هست و سایزش هم همون 240 در 320 هستش!!!

کاغذ دیواری اون هم کار خودم هست و کلا کار تم سازی و رفع نواقص و تستش هم حدود 10 الی 15 ساعت طول کشید که
طی 3 روز ساختم!!!

البته هم زمان چندین تم دیگر رو هم ساختم و اون ها رو هم انشاءالله طی چند روز آینده در وبلاگی که بزودی برای تم سازی خودم
راه اندازی خواهم کرد و در این تاپیک قرار خواهد گرفت و اعلام خواهد شد قرار می دهم...

این رو هم عرض کنم که اگر دوستانی که از گوشی های S60 V5 استفاده می کنند و مشتاق دانلود این تم بودند اول تم رو یه تست
بکنند آخه این گوشی ها رو در دسترس نداشتم و تست نکردم ، یه تست بکنید اگر ناقص بود بگید تا برای این سری هم ویرایش کنم!

البته باید درخواست ها بالای 10 نفر باشه!!!
یعنی برای هر سری از گوشی ها باید بالای ده نفر درخواست کنند البته از جنس نوکیا باشه در خواست هاتون! تصویر

همچنین همانطور که از تصویر مشخص هست کل تم های گوشی تغییر می کنه و آیکون ها هم با کیفیت عالی هستش و
حتی تم سازهای معروف دنیا مثل : PIZERO - BABI - Xavier و... از این آیکون بهره می گیرند!!!

نظرات دوستان هم برام خیلی مهم هست پس هر نظر یک گام برای پیشرفت یک تم ساز ایرانی و شیعه هست!!!

همانطور که قبلا هم خدمت آقا مهدی عزیز مدیر سایت گفتم مدت ها پیش انتظار چنین شخصیت تم ساز ایرانی رو در
اینترنت می کشیدم که محقق نشد و خودم دست به کار شدم!!!
این رو هم بگم تا الان 6 تم واقعا تخصصی و جالب رو طراحی کردم و طی زمان های آینده بصورت کاملا مجانی خدمت دوستان عرضه میشه!

خوب پس منتظر نظراتتون هستم!!!

این هم اسکرین شات از همین تم:

[External Link Removed for Guests]

این هم لینک دانلود:
برای دانلود بعد از وارد شدن به لینک و کامل شدن بارگذاری صفحه برای دانلود تم بصورت فایل فشرده بر روی گزینه ی:
Click here to download this file
کلیک نمائید و تم رو دانلود بفرمائید...
همچنین اضافه کنم که این تم بیش از 400 آیکون تغییر یافته از گوشی داره که همشون آیکون ها Touch Icon هستند و
حجمش هم به یک مگابایت نمی رسه(حدود 900 کیلو بایت هست)...

Please Login or Register to see this code

با تشکر - تقدیم به همه ی کاربران انجمن های تخصصی و دوستداران و مدیران سایت بخصوص آقا مهدی عزیز

انتظار می رود که این تم را همه ی کاربران سایت استفاده نمایند ...
این تم آنقدر تخصصی و زیبا طراحی شده است که حتی کاربران دیگر و نه کاربران سایت نیز اشتیاق به استفاده از آن را
خواهند داشت و هم رنگ بندی و هم طراحی والپیپر زیبایی دارد...
توضیحات بیشتر هم در تصویر مشخص هست...

با تشکر
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: ×××سوپرایز ویژه: تم کاملا تخصصی و زیبای مرکز انجمن های تخصصی

پست توسط Mahdi1944 »

CentralWeb عزيز
واقعا ريباست :D
ممنون از شما
به رسم قدرداني درجه شما به Captain I ارتقا يافت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain II
Captain II
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad »

CentralWeb, جان بسیار زیبا بود دلم نیومد برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده کنم امیدوارم قوانین cc من رو ببخشن :-) :smile:
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CentralWeb »

دوستان عزیز
مثل اینکه بعضی دوستان تم رو تست کردند و با پیغام خطای Certificate Error مواجه شدند!
این پیغام خطا به این دلیل است که تم نیاز به ساین شدن دارد...
آموزش ساین هم در بسیاری از سایت ها وجود دارد که با یه جستجوی کوچولو توی همین سایت یا توی گوگل میشه پیدا کرد!

البته دوستانی هم که می خواهند برای همیشه از شر چنین خطاهایی در امان باشند می تونند گوشیشون رو هک کنند!
روش هک و آموزش اون هم توی همه ی سایت ها است و با یه جستجوی کوچولو حله!

با تشکر از همه
منتظر نظرات همه ی بچه ها ی انجمن هستم!

با تشکر :razz:
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CentralWeb »

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

این هم آدرس وبلاگ جدیدم که میتونید جدیدترین تم های ساخته شده ی من رو اونجا پیدا کنید...
با تشکر

این آدرس رو همانطور که در پست اول اعلام کرده بودم ذکر می کنم نام می برم و قصد تبلیغ و...
رو هم ندارم

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “سرگرمي‌هاي تلفن همراه”