31 خرداد آخرین مهلت ارائه تقاضا برای دریافت ودیعه ها اعلام شد

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

31 خرداد آخرین مهلت ارائه تقاضا برای دریافت ودیعه ها اعلام شد

پست توسط DJ.HAMED »

موبایل نیوز - مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ، فردا (پنجشنبه) را آخرین مهلت ارائه تقاضا از سوی کاربران تلفن همراه و ثابت به شرکت مخابرات ایران برای دریافت ودیعه ها اعلام کرد.
"صابر فیضی"، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران تصریح کرد: شرکت مخابرات ایران نقشی در تعیین زمان تبدیل ودیعه های کاربران تلفن همراه و ثابت به سهام شرکت های مخابراتی ندارد.
وی با بیان این که زمان دقیق تبدیل ودیعه های کاربران تلفن همراه و ثابت به بورس ، توسط سازمان خصوصی سازی مشخص می شود، گفت که پیش بینی می شود زمان تبدیل ودیعه ها در تیر ماه سال جاری باشد.
وی تاکید کرد که در صورتی که کاربران تمایلی به تبدیل ودیعه ها ی خود به سهام شرکت مخابرات نداشته باشند، این ودیعه ها همانند شرایط فعلی خود در اختیار شرکت باقی می ماند .
وی در ادامه افزود: اگر کاربران خواستار دریافت ودیعه های خود باشند و تمایلی برای تبدیل ان به سهام نداشته باشند شرکت مخابرات ودیعه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در این حال تبدیل ودیعه ها ی تلفن همراه و ثابت را به سهام شرکت مخابراتی به نفع کاربران ارزیابی کرد.
فیضی پیشتر تمامی ودیعه های موجود در شركت مخابرات را چهل هزار ميليارد ریال اعلام کرد و گفت : شركت مخابرات براي توسعه شبكه خود از وديعه مشتركان استفاده نكرده و با جداسازي وديعه مشتركان، اين امكان را فراهم كرده است كه در صورت تقاضاي بازپس گيري، تمام وديعه های آنان را پرداخت كند.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”